Arçelik Özel Servisi

Bir Türkiye markası olan Arçelik, 1955 yılında İstanbul’da üretim faaliyetlerine başlamıştır. Oldukça kısa zamanda adını duyuran marka bugün Türkiye ile birlikte Rusya, Romanya ve Çin gibi 11 ülkede üretim yapmaktadır. Beyaz eşya, elektronik, ısıtma, soğutma, küçük ev aletleri ve ankastre kategorilerinde üretimler yapan Arçelik, dünyanın ve Türkiye’nin sayılı markalarından biridir. Kaliteli ve teknolojik üretimleri ile neredeyse dünyanın her yerinde satış ve servis ağına sahip olmuştur. Türkiye’de de oldukça geniş servis ağı bulunur. Her şehirde çok sayıda bulunan seviş ağları ile satış sonrası hizmete de önem vermektedir. Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi de bu servis ağlarından biridir ve sizlere Arçelik markasına yakışan kalitede hizmet sunmak için kurulmuştur.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi;

Bulaşık makineleri yılda bir kez de olsa temizlenmesi ve bakım yapılması gereken makinelerdir. Özellikle kirli bulaşıkların yıkandığı düşünülürse, mutlaka makinenizi temizlemeniz ve ona bakım yapmanız gerekir. Makinenizin ömrünü uzatmak için bu kural çok önemlidir. Arçelik Bulaşık Makinesi Özel Servisi sizlere bakım hizmeti başta olmak üzere onarım, tamirat, yedek parça ve montaj gibi hizmetler sunmaktadır. Firmamızdan 7/24 destek alabilir, bulaşık makinelerini için aklınıza takılan her soru için teknik destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Bulaşık makineleriniz için bakım yapmazsanız kötü kokular, bulaşıkların temiz yıkanmaması, bardakların çizilmesi, makine üzerinde paslanma, makinenim arızalanması, daha fazla su ve enerji tüketmesi ve ömrünün kısalması gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlardan uzak durmak ve bulaşık makinelerinize bakım yaptırmak için Arçelik Bulaşık Makinesi Özel Servisleri arasında lider olan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi;

Çamaşır makineler çamaşırların her zaman temizlenmesini beklediğimiz makinelerdir. Ancak bu makineleri yılda bir kez de olsa bakım yapmazsanız, makinenizden istediğiniz verimi alamazsınız. Çamaşırlarınız istediğiniz gibi temizlenemez, çamaşırlarınızda deterjan artıkları kalabilir, makinenizin rezistansı kireçlenebilir ve paslanabilir, makineniz arızalanabilir ve ömrünü kısaltabilir. Bütün bu durumları önleyebilmek için Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi ile bakım yaptırmanız gerekir. Çünkü firmamız sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkeleri ile yoluna devam etmektedir. Bu sayede Arçelik Çamaşır Makinesi Özel Servisi olan firmamızdan kaliteli hizmet alırken aynı zamanda uygun fiyatlar ödersiniz.

İhtiyacınız olan her anda yanınızda olan firmamız, tam donanımlı olan mobil araçlara sahiptir. Bu araçları ile aradığınız anda adresinizde olur ve sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretir. Sizler de ayrıcalıklı hizmetin keyfini yaşamak için Arçelik Çamaşır Makinesi Özel Servisleri arasında olan firmamızdan destek isteyin.

 

Arçelik Buzdolabı Servisi;

Buzdolabı, günün her saatinde çalışan ve yiyeceklerinizi sizler için sağlıklı tutan makinelerdir. Bu makinelerin her zaman yanınızda olması ve uzun süre yiyecekleriniz koruyabilmesi için bakımlarının yapılması gerekir. Yılda bir kez bakım yapılmayan buzdolapları ise sizlere yüksek masraflar açacaktır. Arçelik Buzdolabı Servisi, sizlere buzdolabı teknik seriş ihtiyaçlarını için özel hizmet sunan firmalardan biridir. Firmamız, her zaman yanınızda olmak amacıyla mobil araçlara, teknik destek hattına ve geniş personel kadrosuna sahiptir. Bu sayede aradığınız her an bize ulaşabilir ve hemen sorununuza müdahale etmememize yardımcı olabilirsiniz.

Buzdolabınıza bakım yapılmadığı zaman kötü kokular, kısa zamanda bozulan yiyecekler, bakteri nedeniyle oluşan hastalıklar, arızalanma ve ömrünün kısalması gibi durumlar ile karşılaşırsınız. Bütün bu durumları önleyebilmek için Arçelik Buzdolabı Yetili Servisi olan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız, Arçelik markalı tüm eşyalarınız için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Bunun için gerekli olan tüm belgelere sahiptir ve sizlere güvenilir hizmet sunar. Arçelik Buzdolabı Özel Servisleri arasında olan firmamıza buzdolaplarını gönül rahatlığı ile emanet edebilir, ödemelerinizi istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

 

Arçelik Klima Servisi;

Klimalar, bulunduğu ortamı temizleyen ve sizlere oda sıcaklığı konusunda konfor sağlayan makinelerdir. Evlerde ve işlerde konforlu ve rahat ortamlar sunan bu cihazlar, ortamdaki havayı temizleyerek tekrar geri göndermekle yükümlüdür. Isıtma ya da soğutma alanında kullanılan bu cihazların nasıl kullanılacağı çok iyi bilinmelidir. Arçelik Klima Servisi, sizlere bu alanda tam donanımlı personelleri ile hizmet verir. Klima kullanımları ve püf noktaları hakkındaki tüm bilgiyi teknik destek hattımızdan edinebilirsiniz.

Klimanızı hem yaz hem de kış aylarında kullanıyorsanız mutlaka yılda 2 kez bakım yaptırmanız gerekir. Bakım yaptırmazsanız ve klimanızın temizliğine önem vermezseniz, kötü kokular, astım, alerji gibi hastalıklar, verimli ısıtmama ya da soğutmama, yüksek elektrik faturası sık sık arızalanma ve ömrünün kısalması gibi durumlar ile karşı kaşıya kalabilirsiniz. Bütün bu durumları önleyebilmek için klimanızı Arçelik Klima Özel Servisi olan firmamız gibi uzman kişilere emanet etmelisiniz.

Arçelik Klima Özel Servisleri arasında en çok tercih edileni olan firmamızdan her zaman destek almak için iletişim formumuzu doldurabilir ya da telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Arçelik Kombi Servisi;

Arçelik marka kombiler, her zaman yanınızda olmak ve kış aylarında hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını belirlemek amacıyla üretilmiş olan, üstün teknolojiye sahip makinelerdir. Bu makinelerin düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Arçelik Kombi Servisi, bu kombilerin teknik servis ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen, Arçelik teknolojisini yakından takip eden ve sizlere her zaman yenilikçi hizmet sunan bir firmadır. Arçelik Kombi Özel Servisi sayesinde her zaman güvenilir ve garantili hizmet alabilirsiniz.

Arçelik Kombi Özel Servisleri arasında olan firmamızdan haftanın yedi günü ve yirmi dört saati aradığınız garantili ve kaliteli hizmeti alabilir, her zaman telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905425230844