Beko Özel Servisi

Beko Arçelik, Grundig ve Altus gibi ürünlerin üretimleri ile sorumlu olan Koç Holding bünyesindedir. Beyaz eşya, küçük ev aletleri ve ankastre ürünlerin üretimlerini yapan marka, Türkiye’de ve dünyada geniş bir satış hacmine sahiptir. Her evde ve her ilde yer alan Beko markasına ait Türkiye genelinde geniş bir servis ağı bulunmaktadır. Beko Bulaşık Makinesi Özel Servisi, sizlere Beko markalı bulaşık makineleriniz başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmamızda tam donanımlı personeller ve tam donanımlı mobil gezici araçlar bulunur.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi;

Beko Bulaşık Makinesi Servisi, sizlere profesyonel hizmet sunmak amacıyla, uzun yıllar önce kurulmuştur. Firmamız, Beko markasına ait olan teknolojiyi yakından takip ederek sizlere her zaman yenilikçi hizmet sunmaktadır. Personellerimiz, sizlere eksiksiz hizmet sunmak amacıyla sürekli eğitim almaktadır.

Bulaşık makinelerinin çalışma prensibi, içinde bulunan suyu püskürtme şeklindedir. Fıskiyelerinde bulunan sular, deterjan ile birleşerek bulaşıkların üzerine püskürtülür. Makine, musluktan aldığı suyu ısıtarak 145 km hızla püskürtür ve bulaşıkların temizlenmesini salar. Aynı şekilde duru su vererek, bulaşıkların durulamasını sağlar. Eğer kurutma modu varsa, bulaşıkların üzerindeki suyun buharlaşması ve kuruması için sıcak hava üfler ve yıkama işlemini tamamlar.

Bulaşık makinelerinin bu işlemi tamamlayabilmesi için çok fazla aksesuarı ve parçası bulunur. Beko bulaşık Makinesi Özel Servisleri arasında olan firmamız, sizlere teknik servis alanında uzman ekipleri ile hizmet vermektedir. Firmamızda buluna tüm yedek parçalar orijinaldir ve bir yıl garanti ile sunulmaktadır.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi;

Beko çamaşır makineleri farklı kapasite özellikleri ile dikkat çekmektedir. Bu makinelerin uzun ömürlü motorları deterjanı tasarruflu kullanma teknolojisi ve rezistans koruması gibi özellikleri bulunmaktadır. Beko Çamaşır Makinesi Servisi, sizlere Beko markalı çamaşır makineleriniz başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti sunmaktadır firmamızdan her zaman destek almak için teknik destek hattımızı arayabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinin çalışma prensipleri deterjan gözünden alınan su ve tamburlarla döndürme şeklinde gerçekleşir. İç ve dış tamburlar sayesinde çamaşırlar döndürülerek köpüklenir, yıkanır ve sıkılır. Çamaşır makinesi, programına göre uzun ya da kısa yıkama yapabilir. İçinde bulunan suyu ise tahliye borusu kısmından gidere verir.

Beko Çamaşır Makinesi Özel Servisi, Beko markasına ait teknik servis hizmetini sunabilmek için gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Ayrıca uluslararası kalite sertifikalarına sahiptir. Bu sayede sizlere kaliteli hizmet sunduğunu kanıtlamaktadır. Beko Özel Servileri arasında en yenilikçi hizmeti sunan firmamızdan her zaman destek alabilir, çamaşır makineleriniz için orijinal yedek parça hizmeti alabilirsiniz.

 

Beko Klima Servisi;

Beko ev tipi klima, salon tipi klima ve mobil portatif klima gibi modeller üretmektedir. Yüksek enerji tasarrufuna sahip olan bu klimalar, enerji kontrolü yapabilme, sessiz çalışma ve sağlıklı nem alma gibi özelliklere sahiptir. Beko Klima Servisi, sizlere bu klima modelleri alanında yerinde ve zamanında hizmet sunar. Klimalarınız eksiksiz olarak tamir edilir ve bakımları yapılır.

Klimalar bulunduğu ortamdaki havanın temizlenmesini ve devir daim ile tekrar ortama verilmesini sağlayan cihazlardır. Isıtma ve soğutma ile çalışan bu cihazlar içindeki gaz basınçları ile üfleme yapar. İçinde bulunan filtreler ile havayı temizler ve alttan ya da üstten üfleme ile havaya gönderir.

Beko Klima Özel Servisi, klimanın içinde bulunan tüm parça ve aksesuarlara sahiptir. Klimanızın arızalanması sırasında sizlere orijinal yedek parçalar sunar ve birini sınıf kaliteye sahip aksesuarlar ile hizmet verir. Bu sayede kaliteli ve güvenilir hizmeti, firmamızdan alabilirsiniz. Beko Klima Özel Servisleri arasında olan firmamızdan kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

 

Beko Buzdolabı Servisi;

Beko buzdolapları parmak izi bırakmayan terleme, karlama ve buzlanma yapmayan özelliklerde üretilmektedir. Yüksek enerji tasarrufuna sahip olan bu cihazlar, farklı donanımlar ve konforlu özellikleri sunar. Beko Buzdolabı Özel Servisi, sizlere Beko markalı tüm buzdolaplarınız için ihtiyacınız olan teknik servis hizmetini, 7/24 sunmaktadır.

Firmamızda özel eğitim almış olan teknik destek elemanları bulunur. Bu elemanlar her türlü soru, sorun ve rıza kaydı talepleriniz için her zaman telefonun ucunda bekleri sizler de bu hizmetimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buzdolapları, hava basınçları ile çalışan, içerdeki yiyecekleri korunmasını sağlayan ve buzlanmadan soğutmayı gerçekleştiren cihazlardır. Bu cihazların çok fazla iç parçası bulunur. Bu parçaların ve özellikle motorunun tamir edilebilmesi için tam donanım olması ve tamir edecek kişilerin kesinlikle bilgi sahibi olması gerekir. Beko Buzdolabı Özel Servisi, bu alanda tam donanıma sahiptir ve sizlere eksiksiz sunmak için gerekli ekipmanlar ile donatılmıştır.

Beko Buzdolabı Özel Servisleri arasında en uygun fiyat garantisini sunan firmamızdan destek almak için hemen iletişime geçebilir ya da internet sitemizdeki servis talep formunu doldurabilirsiniz.

Beko Kombi Servisi;

Beko, kombi ve aksesuarları alanında da üretimler yapmaktadır. Çeşitli özellikler ile donatılan bu kombiler yoğuşmalı, tam yoğuşmalı ve hermetik olarak üretilmektedir. Yaşam alanlarınız için en iyi kombi seçeneklerinin bulunduğu Beko markası ait özel servis hizmetini ise Beko Kombi Servisi firmamızdan alabilirsiniz.

Kombiler, bakımları yapılmadığı zaman verimli bir ısıtma yapamaz. Bunun nedeni, kombilerin zamanla tıkanması ve peteklerin içindeki suyun kireçlenmesidir.  Bu durumdan kurtulmak ve kombilerin uzun ömürlü olmasını sağlamak için yılda en az bir kez bakım yaptırmanız gerekir. Beko Kombi Özel Servisi, sizlere bakım ve onarım konusunda eksiksiz hizmet sunar. Bakımlarınız sırasında tüm temizlik işlemleri eksiksiz olarak yapılır ve peteklerin de temizlik işlemleri gerçekleştirilir. Bu sayede kombilerinizin verimli ve usun ömürlü olarak kullanmanız sağlanır.

Beko Kombi Özel Servisleri arasında olan firmamızdan uzman destek almak ve kombilerinizi profesyonel ellere emanet etmenin keyfini yaşamak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905425230844