Hakkımızda

Firma olarak sizlere tüm marka ve modeldeki beyaz eşyalarınız, klimalarınız ve kombileriniz için teknik servis hizmeti sunmak amacıyla, uzun yıllar önce kurulduk. Nesilden nesile geçen tecrübemiz ile sizlere en kaliteli teknik servis hizmetini sunmak için bu yolda kendimizi sürekli geliştirdik. Gelişen teknolojiyi yakından takip ettik ve personellerimizin bu konuda eğitim almasına yardımcı olduk. Bu sayede sizlere profesyonel hizmet sunduk.

Sizlere her alanda yardımcı olmak amacıyla teknik destek hattımızla yanınızda oluyoruz. 7/24 yanınızda olan bu hattımızdan tüm soru ve sorunlarınız için öneri alabilir, arıza kayıtlarınızı oluşturabilir, ücretsiz danışma hizmeti alabilirsiniz.

Teknik servis alanında bakım onarım, yedek parça, montaj, yer değiştirme, aksesuar ve daha pek çok ihtiyaç hizmet sunuyoruz. Makineleriniz için kullandığımız tüm yedek parçalarımız orjinaldir ve firmamız tarafından bir yıl garanti ile sunulmaktadır.

Bizler geçmişten geleceğe aktarılmak için bize verilmiş olan mirası gururla taşıyoruz. Bu gurura layık olmak amacıyla piyasanın en uygun fiyat garantisini sunuyoruz. Kaliteli hizmetimizi, almış olduğumu TESE ve CE belgeleri ile kanıtlıyoruz. Ayrıca tüm marka ve modeldeki eşyalarınızın teknik servis hizmetini yapabilmek için gerekli olan tüm yetki belgelerine sahibiz.

Her keseye ve her kesime hitap eden politikamız ile müşteri portföyümüzü her geçen gün genişletmenin gururunu yaşıyoruz. Sizleri de memnun müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.